Dlaczego KOMEN?

To już 5 pokoleń – udokumentowana historia, która sięga 1903 roku
Każda budowa pod okiem wykwalifikowanego Mistrza Zduńskiego
Zawsze ekologicznie – spełnione polskie i europejskie normy emisyjne
Nowoczesna, bezpieczna i efektywna technologia grzewcza
Firma w zarządzie Małopolskiego Cechu Zdunów


Komen – Zakład Zduński Krzysztof Jaśko, 1903


Przekazywane od pokoleń wiedza i doświadczenie w połączeniu ze współczesną technologią to niepowtarzalne spoiwo, które stanowi o wyjątkowości firmy Komen. Oba te filary naszej działalności – ponad stuletnia historia i otwartość na innowacje – pozwalają nam się cały czas rozwijać, m.in. poprzez poszerzanie kwalifikacji zawodowych, stały kontakt z wiodącymi producentami, prezentowanie usług na wystawach czy aktywny udział w konferencjach nt. skutecznych rozwiązań antysmogowych.

Zgodnie z przepisami i trendami budujemy wyłącznie takie urządzenia, które spełniają obowiązujące normy emisji spalin – w tym Ekoprojekt i wojewódzkie programy ochrony powietrza. Jako rodzinna firma dbamy przy tym o indywidualną relację z każdym Klientem, i współpracując od wielu lat tylko z zaufanymi partnerami, zawsze gwarantujemy najwyższą jakość produktów.

Nasza oferta to otwarty wachlarz możliwości, który obejmuje zarówno klasyczne rzemiosło zduńskie, jak i nowoczesne podejście do ogrzewania całych domów drewnem. Portfolio Komen to także kominki na gaz, prąd, bioetanol lub parę wodną. Odrestaurowujemy zabytkowe piece i przystosowujemy starsze urządzenia pod aktualne prawo. Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem wysokoenergetycznego brykietu drzewnego Eco-Pal, w który można się u nas zaopatrzyć na preferencyjnych warunkach.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami,
a w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Podstarszy Cechu,

Sekretarz Cechu,